Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organizuese Me 3 Ndarje

 • Organizuese me 3 ndarje
  Raft magazinimi me shumë funksione.
 • Mund ta përdorni ne tualet, dhomë ose kuzhinë për të sistemuar sende të ndryshme.
 • Miksim i drurit me plastik.
 • Ngjyrë e bardhë.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Organizuese me 3 kate.
 • Mund të vendosniënë karikimin e telefonit, produkte kozmetikë, kuzhinë, banjë, dhomës së gjumit.
 • Material miqësor ndaj mjedisit, jo-toksik, i papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj mykut

 

Specifikat

 • Madhësia: 45 * 12cm
 • Materiali: dërrasë plastike prej druri
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj