Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tripod Ring Led

 • Tashmë nuk keni pse të prisni për të gjetur driten e duhur, kendin e duhur.
 • Kjo dritë Led do të eliminojë të gjitha shqetësimet tuaj duke ju bërë të keni ndricim në cdo moment.
 • Mban të gjitha llojet e celularëve, kamerat. aparatet fotografike etj.

L 2,990

Compare

Përshkrim

 • Për të gjithe ju që jeni të apasionuar pas fotove apo videove vjen drita Led për ndricim me tre ngjyra.
 • Drita ka formën rrethore për të siguruar ndricim të plotë të fytyrës suaj në momemntin që jeni duke filmuar apo fotografuar veten.
 • Dritën mund ta instaloni lehtësisht dhe në të njejtën mënyrë mund ta cmontoni përseri.
 • Lidhet në paisjet e tjera elekrike nëpërmjet USB.

Specifikat

 • Tre ngjyra të ndryshme
 • E përbërë me Drita Led.
 • Material plastike ABS shumë cilësore.
 • Diametri i dritës 26 cm.
 • Mbajtës i rregullueshëm i telefonit
 • Përfshin telekomandën dhe trekëmbëshin.
 • Fuqia 10 Watt.
 • Lartësia 70-200 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj