Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kulluese Lavamani Me Shufra

  • Kulluese lavamani me shufra
  • Fantastike për kullimin e frurave dhe perimeve.
  • Mund të përdoret dhe për tharjen e enëve të kuzhinës
  • Përshtatet në shumicën e lavamanëve
  • Pastrohet lehtë dhe është rezistent ndaj ndryshkut.

L 790

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Kulluese lavamani me shufra
  • Rafti multifunksional për kullim të enëve, perimeve dhe frutave.
  • Dërrasa e kullesës së tharjes me thekë silikoni përshtatet në shumicën e lavamanëve.
  • Vendosur mbi lavaman dhe është shumë praktike.

 

Specifikat

  • Materiali: Celik inox / Silikoni
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj