Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tripod Për Selfie Me Dritë LED

  • Tripod për selfie me dritë LED.
  • Bëni foto dhe video me kualitet të lartë dhe në këndin që dëshironi me këtë tripod inovativ.
  • Tashmë kujtimet e pushimeve tuaja do jenë ideale me fotot e realizuara me këtë tripod.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Tripod për selfie Earldom ET-ZP15 i cili rrotullohet 360 gradë.
  • Model mini i përshtatshëm me cdo Smartphone me unazë dritë LED.
  • I përbërë nga plastikë e qëndrueshme.

Specifikat

  • Rotacioni 360 gradë.
  • Ngjyrë e zezë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj