Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shikuar së fundi

Tost Fuego

Tostier Fuego, shume praktik dhe funksional ku mund te piqni njekohesisht 2 produkte ushqimore.
ëë Eshte lehtesisht i trasportueshem fale dizajnit dhe permasave.
ëë Vend i vecante poshte tostieriy per te mbeshtjelle kabullin
ëë Pajiset me drite treguese per tju njoftuar kur ushqimi ka arritur temperaturen e duhur
ëë Pllaka qe nuk ngjisin
ëë Pastrohet lehtesisht
ëë Permasat 27 x 18 x 7cm
Kembet e grilles jane te pajisuar me sfera te cilat nuk e lejojne te rreshkase.

L 2,590

Compare
Status: Ka stok
Kodi:tost-fuego

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tost Fuego”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj