Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Llampë Vrasëse Mushkonjash

  • Llampë vrasëse mushkonjash.
  • Ndriëim LED anti-mushkonjë me përdorim të dyfishtë.
  • Transmetim i mirë i dritës, dritë uniforme dhe i tejdukshëm.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Vrasin mushkonjat dhe insektet e tjera fluturuese.
  • I paisur me ndriëim LED, që vret insektet.
  • E lehtë për t’u përdorur, vidë standarde.

 

Specifikat

  • Tensioni: 110V / 220V
  • Fuqia: 50 ~ 60 HZ
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj