Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tigan Qeramike

Tigan me pjese te brendhme qeramike qe nuk ngjit. Ka jetegjatesi dhe lejon gatimin e ushqimeve pa yndyre.
ëë Kualitet gjerman

L 1,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:tigan-qeramike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tigan Qeramike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj