Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Makine Qethese Profesionale Gemei GM-830

ëëDizajn i bukur dhe shume i thjeshte ne perdorim
ëëDhembeza te bera prej celiku inox
ëëMund te perdoret per qimet e hundes, prerjen e flokeve, stilimet e mjekrres dhe qimet ne veshe.
ëë7 Krehera per prerje
ëëGjatesia e kabllit 2.4m
ëëFurnizimi me energji 220-240 volt 50 Hz / 60 Hz
ëëFuqia: 5W

L 1,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:makine-qethese-profesionale-gemei-gm-830

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine Qethese Profesionale Gemei GM-830”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj