Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Leter Murale 3D

Letër murale 3D në formën e tullës
ë Dekoroni ambjentet tuaj duke transformuar pamjen e ambjentit.
ë Ambjenti juaj do duket sikur keni vendosur tulla te vërteta.
ë Praktike dhe ngjitet lehtësisht ne mure.
ë Jo vetëm dekoroni ambjentin por edhe mbroni muret nga lagështia.
ë Pastrohet lehtë.
ë Përshtatet në ëdo kënd pasi mund ta prisni me gërshërë.
ë Mund ta përdorni në shtëpi, zyrë apo biznese të ndryshme.
ë 1 pllakë me përmasa 77*70 cm

L 590

Compare
Status: Ka stok
Kodi:leter-murale-3d

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Leter Murale 3D”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj