Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Makine

Makina benz me doreze ku femija ulet dhe meson te beje xhiro vete duke u mbeshtetur fort ne timon dhe duke i dhene drejtimin qe do
Muzika ne pjesen e timonit ben qe femija mos te merzitet asnjehere
Perfekte per moshen 1-4 vjec

L 3,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:makine

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj