Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Çajnik Elektrik Prej Qelqi

 • Çajnik elektrik prej qelqi DSP
 • Me një dizanj të bukur modern që përshtatet në cdo kuzhinë
 • Ideal për ngrohjen e ujit në pak kohë për të përgatitur cajin apo kafen e preferuar në mënyrë të shpejtë, në vetëm pak minuta.
 • Me kapacitet 1.5 litër, bazë e rrotulleshme në 360 gradë dhe filter që largon papastërtitë nga uji.
 • Me drite blu LED, mbrojtje nga mbinxehja,

L 2,490

Compare

Përshkrim

 • Çajnik elektrik prej qelqi DSP me një material rezistent ndaj ndryshkjes dhe me një dritë treguese ngjyrë blu kur uji zien ose vetem sa e ngrohni.
 • Kanje nivel te dukshem te ujit me nje drite treguese
 • Me një kapacitet mbajtës 1 litër.
 • Tension 220-240V e frekuencë 50/60HZ.
 • Ka një nivel të dukshëm të ujit me një dritë treguese.
 • Ngroh ose zien ujin ne 3-5 minuta.

 

Specifikat

 • Modeli: KK1100
 • Fuqia 1630 W.
 • Tension 220-240V
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj