Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Copper Pro

Gjithcka qe duhet te per te bere sanduëe dhe paninet tuaja te preferuara ë
ëë Thjesht rrokullisni dhe gatuani
ëë Perbehet nga qeramika, nuk ngjit dhe rezistente ndaj gervishtjeve
ëë Pllakat e induksionit te aluminit shperndajne nxhetesinw ne menyre te barabarte

L 1,890

Compare
Status: Ka stok
Kodi:copper-pro

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Copper Pro”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj