Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Telefoni Universale

  • Mbajtëse telefoni universale
  • Me ngjitje vakumi ne xham dhe pllakë  ,universale 2 në 1.
  • Ideale per rruget e gjata

L 890

Compare

Përshkrim

  • Mbajtëse e rregullueshme e telefonit në makinë me vakum.
  • E pajtueshme me Samsung Galaxy / Tab / iPad Mini Air Pro / iPhone 12 13 14 Pro Max.

 

Specifikat

  • Rotacion 360 grade
  • Ngjyra e zezë
  • Gome materiale
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj