Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Bërës qoftesh

  • Bërës qoftesh novator i ushqimit ndihmon për të bërë qofte të përsosura.
  • Ju ndihmon të bëni qoftet me lehtësi.
  • Lehtë për tu pastruar dhe e sigurt për tu larë.

L 600

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Bërës qoftesh me një dizanj në formë gërshërë.
  • Eshtë i përshtatshëm për të bërë sfera argëtuese të patates, sallatave të orizit, qofte e tje…
  • Dizajni i tipit të gërshërëve është elegant dhe i lehtë ne përdorim.

Specifikat

  • Material: ëeliku inox
  • Ngjyra: Argjend
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj