Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set Me 6 Kosha Për Tualetin

 • Set Me 6 Kosha Për Tualetin
 • Ky komplet kaq i bukur është zgjidhja ideale për një tualet të kompletuar.
 • Ruani pastertine dhe rregullin ne tualetin tuaj.

L 2,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Set me 6 aksesorë për tualetin.
 • Seti përmban.
 • Kosha për rrobat 2 copë.
 • Kosh për mbajtjen e ilacit të rrobave
 • Kosh mbeturinash
 • Kosh i vogël për aksesorë
 • Furcë pastruese për WC

Specifikat

 • Bgjyrat: bezhë, roze, lejla
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj