Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Zieres Uji Elektrik DSP

 • Zieres uji elektrik DSP
 • Ky ibrik është shumë komod, i projektuar me një dizajn shtëpie.
 • Përdorimi i cajnikut është absolutisht i sigurt ë gryka e tij është projektuar posaëërisht për të eleminuar rrjedhjet.
 • Elegant dhe e lehtë për tëu përdorur, do të shtojë edhe më shumë rehati dhe thjeshtësi në jetën tuaj.

L 2,690

Compare

Përshkrim

 • Zieres uji elektrik DSP
 • I lehtë për tu përdorur dhe pastruar.
 • Me një kapacitet mbajtës 1.7 L
 • Me një xham të lartë e të tejdukshëm për një qëndrueshmeri të gjatë.

 

Specifikat

 • Tension 220-240V
 • Fuqia 1850-2200W;
 • Frekuence 50/60HZ
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj