Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Prerese Frutash & Perimesh 6 ne 1

Deshironi te pergatisni perime dh efruta ne pak kohe dhe pa bere rremuje ne kuxhinen tuajë Ju vjen ne ndihme ky produkt.
ëë I perbere nga celik i forte dhe plastike
ëë Rezistent, i dezinjuar per perdorim te perditshem
ëë Pastrohet lehte
ëë 6 tipe te ndryshme thikash

L 1,090

Bli tani
Compare
Status: Ka stok
Kodi:grirese-frutash-perimesh-6-ne-1

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Prerese Frutash & Perimesh 6 ne 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj