Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tabelë Edukative Për Fëmijë Prej Druri

 • Tabelë edukative
 • Ideale për kreativitetin e fëmijeve e cila është e kënaqshme dhe edukative.
 • Do të sigurojë orë të tëra aktiviteti krijues i pikturë, vizatim, shkronja dhe lojëra matematikore, etj,
 • Tabela me dy anë. tabela e zezë është e përshtatshme për shkumës dhe tabela e bardhë i mundëson fëmijës tuaj të jetë kreativ me stilolaps shënues dhe shkronja magnetike.

 

L 2,690

Compare

Përshkrim

 • Tabelë edukative
 • Ideale për kreativitetin e fëmijeve.
 • Mund të përdoret nga disa fëmijë në të njëjtën kohë.
 • Shkumësi brënda është shkumës pa pluhur, i cili është më i sigurt dhe mund të parandalojë fëmijët nga thithja e pluhurit.
 • Fshihet me një leckë të lagur ose një gomë të lagur.

Specifikat

 • 4 gota shumëngjyrëshe ruajtëse
 • 1 gomë,
 • 1 mbajtëse shkumës
 • letra magnetike shumëngjyrëshe
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj