Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kulluese Enësh Gold

  • Perfekte për kullimin dhe organizimin e enëve tuaja.
  • Mbajtëse enësh për lavaman me material shumë rezistent i pandryshkshëm, është ajo cka i nevojitet kuzhines tuaj.
  • Poshte kullese ka ene plastike per mbajtjen e ujit.

L 2,990

Compare

Përshkrim

  • Perfekte për kullimin dhe organizimin e enëve tuaja.
  • Mbajtëse enësh për lavaman me material shumë rezistent i pandryshkshëm, është ajo cka i nevojitet kuzhines tuaj.
  • Poshte kullese ka ene plastike per mbajtjen e ujit.

Specifikat

  • Material: Metalike ngjyre gold
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj