Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Ore Xiaomi Mi Band 5

 • Ore Xiaomi Mi Band 5
 • Modeli me i ri Mi Band 5 vjen me ekran më të madh dhe plote ngjyra.
 • Perfitoni ekran me shume dhe pamje shumëngjyrëshe në kycin tuaj.
 • Kundra ujit, është e përshtatshme për cdo aktivitet gjatë ditës tuaj.
 • Koha e karikimit 2 orë.

L 4,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Byzylyku MI XIAOMI Band 5 i ri jo vetëm që do të kënaqë me vecoritë e tij
 • Sportet qe suporton: vrapi ne natyre, ecje, ciklizem, not, yoga, hedhje me litar, vrap ne piste, ciklizem ne palester
 • Rezolucioni i ekranit: 126 x 294
 • Ekran me prekje me kapacitet
 • Kapaciteti i baterisë: 125mAh
 • Bateri: deri në 14 ditë

Specifikat

 • Versioni Bluetooth: 5.0
 • Materialet: PC dhe TPU
 • Përmasat: 46.95 mm x 18,15 mm x 12,45 mm
 • Kabllo karikimi
 • RAM: 512KB
 • ROM: 16 MB
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj