Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Stol I Vogël I Palosshëm

 • Stol i vogel i palosshëm
 • Ky stol i palosshëm është zgjidhja më e mirë për kamping, peshkimi, party, udhëtim tje…
 • Ju mundëson transportim shumë të lehtë kudo që shkoni.
 • Material i fortë i qëndrueshëm dhe praktik.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Stol i palosshëm.
 • Stoli është e qëndrueshëm dhe përdoret me kohë të gjatë.
 • Mund të hapet ose paloset në një madhësi kompakte brënda pak sekondash.

 

Specifikat

 • Lartësia: 35 cm
 • Gjeresia: 30 cm
 • Ngjyra: e kuqe, jeshile
 • Materiali: Metrazhe Oxford + Tub Celiku
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj