Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kufje me Bluetooth

Jeni te lodhur nga kufjet me fishe, te cilat ngaterrohen kudo dhe demtohen menjehereë Kufjet me Bluetooth jane zgjidhja juaj. Keto kufje jane komode, estetike dhe kane nje kualitet audio te larte.
ëë Afatgjate
ëë I pershtatshem per cdo Smartphone
ëë Bateria afatgjate
ëë Te rehatshme ne vesh

L 1,790

Bli tani
Compare
Status: Ka stok
Kodi:kufje-me-bluetooth-3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kufje me Bluetooth”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj