Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Drita Led

  • Drita Led
  • Per dekorimin e festave
  • Dekoroni sa me bukur ambjentin e shtepis tuaj

L 1,090

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Drita Led
  • Jetëgjatësia: 50,000 ore
  • Gjatesia 10 metra
  • Ngjyrat: e bardhe ,e kuqe dhe shumengjyreshe
  • Kundra ujit
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj