Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Varëse Dhe Nderëse Rrobash

 • Varëse dhe nderëse rrobash
 • Super kursim hapësire me varësen tonë efikase të rrobave.
 • Hapje të menjëhershëm dhe paloset lehtë duke kursyer hapësirë për ju.
 • Kjo varëse muri rrobash është bërë prej aliazh alumin me cilësi të lartë

L 1,790

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Varëse rrobash e palosshme prej aliazh alumini.
 • Forma e trekëndëshit gjithashtu e bën atë një varëse super.
 • Grepat e lëvizshëm mund të jenë të lehta për t’u varur cadra, Canta dhe cdo send të vogël.
 • Instalim i thjeshtë i montuar në mur.
 • Për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.
 • E përsosur për dhomën e gjumit, banjën, dhomën e ndenjes, ballkon, veshjet, zyrën, hotelin, etj

 

Specifikat

 • Permasat: 40cm X 4.5 cm X 4 cm
 • Material: Aliazh alumin
 • 2 shina nga 40 cm
 • 4 Spina spirancë
 • 4 kllapa montimi
 • 4 vida
 • 1 shtyllë celiku inox 80 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj