Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Zbardhues Dhembesh

Per dhembe sa me te bardhe pa pasur nevoje per te shkuar tek dentisti, ju vjen ne ndihme ky zbardhues dhembesh. Perdoret lehte.
ëë Zbardhohen deri ne 8 here brenda 20 minutave
ëë Para perdorimin duhet te trajtoni dhembet me vitamine E
ëë Aplikoni xhelin qe permban produkti, vendosni pajisjen me driten LED tek dhembet dhe ndizni driten e saj
ëë Me pas aplikoni shkopin zbardhues

L 1,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:zbardhues-dhembesh

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Zbardhues Dhembesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj