Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kosh për plehra

Thuajni mirupafshim plehrave.

Koshi i mbeturinave të palosshme të kuzhinës nuk do të zërë hapësirën në kuzhinë.

L 1,090

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Kosh për plehra

  • Thuajni mirupafshim plehrave.
  • Koshi i mbeturinave të palosshme të kuzhinës nuk do të zërë hapësirën në kuzhinë.
  • Kur nuk e përdorni, mund ta palosni dhe ta hapni kur ta përdorni.

Specifikat:

  • Vendoset kudo si në: kuzhinë, dhomë, mund ta vendosni dhe në sendiljet e makinës.
  • Me hapje dhe mbyllje.
  • Materiali: Gome elastike dhe plastik PREMIUM
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj