Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mark Power Bank

Kjo pajisje ka nje madhesi te vogel por eshte mjaft e fuqishme.
E lehte per tu mbajtur ne xhep ose ne cante
Me nje dizajn te bukur dhe nje siperfaqe shume te lemuar
Kapaciteti: 2600mah(9.6WH)
Per te gjitha modelet e celulareve ,MP4,Lojra, dhe produkte te tjera elektronike

L 1,890L 2,490

Bli tani
Compare
Status: Ka stok
Kodi:mark-power-bank

Informacion shtesë

Fuqia

10.000 Mah, 20.000 Mah

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mark Power Bank”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj