Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kulluesë ushqimesh

Nuk duhet të mungojë në kuzhinën tuaj.

Kullesë kaq praktike.

L 1,190

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Kulluesë ushqimesh

  • Nuk duhet të mungojë në kuzhinën tuaj.
  • Kullesë kaq praktike.

Specifikat:

  • Ky produkt me dy shtresa ju lejon te shpelani ushqimet tuaja me lehtësi.
  • Rrotullimi 360 gradë.
  • Mund ta ndani në dy pjese dhe ta përdorni ate si kulluese dhe si tas.
  • Permasat: 30 x 30 x 13.5 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj