Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Stol Për Femije Me Qenush

  • Stol për femije me qenush, dizanj të vecantë dhe elegante.
  • Vjen në forma të ndryshme.
  • Fëmijët tuaj do ta adhurojë në dhomën apo këndin e shtëpisë.

L 2,490

Compare

Përshkrim

  • Stol për femije me qenush.
  • Më këmbë druri.
  • Praktike në përdorim dhe cilësore.

Specifikat

  • Materiali: Druri
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj