Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse muri në formë Nusepashke

 • Mbajtëse muri në formë Nusepashke
 • Organizues fantastik i vogël dhe kaq praktik në formën e nusepashkës.
 • Ideal për cdo ambjent të shtëpisë suaj.

L 990

Compare

Përshkrim

Mbajtëse muri në formë Nusepashke

 • Organizues fantastik i vogël dhe kaq praktik në formën e nusepashkës.
 • Ideal për cdo ambjent të shtëpisë suaj.

Specifikat:

 • Vendosni cdoë produkt që dëshironi.
 • Ngjitet lehtësisht, nuklë shenja në murë.
 • Mund ta përdorni në cdo ambjent.
 • Materiali: Plastik ABS dhe gomë
 • Përmasat: ë14.5 x 13.8 cm
 • 100% cilësi e lartë.
 • Copë 4

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj