Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set Çaji Me Çajnik Dhe 4 Filxhanë

  • Set caji me cajnik dhe 4 filxhanë vjen në dy madhesi të ndryshme.
  • Me një dizanj të vecantë.
  • Me filter prej celiku inox i cili filtron mbetjet e cajit.

L 2,490

Compare

Përshkrim

  • Set caji me cajnik dhe 4 filxhanë vjen në dy madhesi të ndryshme.
  • Me një dizanj të vecantë.

Specifikat

  • Cajnik Qelqi me Filter 4 filxhan Caji Qelqi
  • Përmasat : Gota caji 4 copë (6,5 x 5 cm)
  • Tabaka druri 1 copë (22 x 32 cm)
  • Permasa 12.5 x 8 cm
  • 990 ml
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj