Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Elektrik Dore

Elektrik dore me energji diellore multifunksionale.
ëë Sherben dhe si power bank
ëë Kursen energjine deri ne 80%
ëë Koha e karikimit te power bank 6-8 ore
ëë E pershtatshme per kamping apo per aktivitete te tjera ne ambjente te jashtme
ëë Pajiset gjithashtu edhe me prize per karikim

L 1,890

Compare
Status: Ka stok
Kodi:elektrik-dore-3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Elektrik Dore”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj