Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Disenser per Sapun te Lengshem

Dispenser per mbajtjen e sapunit te legshem. Pajiset me sensor infrared.
ëë Krijon dhe nxjerr shkumen e sapunit
ëë Dizanj unik dhe biologjik
ëë Kapaciteti 250 ml
ëë Ruan higjienen ne tualitetin tuaj
ëë Punon me bateri
ëë Permasat 10 x 9 x 20 cm

L 1,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:disenser-per-sapun-te-lengshem

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Disenser per Sapun te Lengshem”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj