Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organizuese Erëzash për kuzhinë

  • Vendosni rregull në kuzhinën.
  • Organizuesi është i përbërë nga 4 sirtarë.
  • Mund të vendosni erëza, pirunj, lugë, lugë prej druri,thike, shishe.

L 1,490

Compare

Përshkrim

  • Vendosni rregull në kuzhinën.
  • Organizuesi është i përbërë nga 4 sirtarë.
  • Mund të vendosni erëza, pirunj, lugë, lugë prej druri,thike, shishe.
  • Përbëhet nga materiali i plastikës shumë cilësor dhe e fortë.

Specifikat

  • Madhësia: 390 * 200 * 230mm
  • Material plastik.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj