Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tigan I Dyanshëm

  • Material rezisten që nuk ngjit dhe nuk gërvishtet.
  • Ruan të gjitha vlerat ushqyese të ushqimit.
  • Mund ta ndani dhe ta përdorni si dy tiganë.

L 2,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Tigan i dyanshëm
  • Nuk keni nevojë të tranzoni ushqimin, pasi me këtë tigan mjafton ta ktheni në anën tjetër.
  • Material rezisten që nuk ngjit dhe nuk gërvishtet.
  • Ruan të gjitha vlerat ushqyese të ushqimit.
  • Mund ta ndani dhe ta përdorni si dy tiganë.

Specifikat

  • Ngjyra: e zezë
  • Diametri: rreth 40 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj