Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set për erza

Seti i përshtashem për cdo kuzhinë.

Sistemoni erzat duke i mbajtur të ndara në hapsirat përkatëse

L 1,790

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Set për erza

  • Seti i përshtashem për cdo kuzhinë.
  • Sistemoni erzat duke i mbajtur të ndara në hapsirat përkatëse.

Specifikat:

  • Përmban 12 mbajtese per 12 lloje te ndryshme erezash të vendosura ne 2 kate.
  • Me bazën e rrotullueshme për lehtësine tuaj gjatë servirjes.
  • Material: Plastik.
  • Dizanj elegant cdo i shtoje bukuri kuzhinës dhe tavolinës suaj.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj