Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Raft Sistemues Me 2 Kate

  • Raft sistemues me 2 kate
  • Ideal për të sistemuar kuzhinën tuaj.
  • I përshtatshëm për erëzat në kuzhinë, kuti organizuese për tualetin.
  • Tërhiqet dhe mbyllet lehtë si sirtar, shumë praktike

L 2,990

Compare

Përshkrim

  • Raft sistemues me 2 kate për kuzhinënë dhe nën organizatorin e lavamanit.
  • Ju vjen në ndihmë duke ju lehtësuar punën dhe sistemuar ambjentin.
  • Dizanj modern dhe shumë praktik në përdorim.

Specifikat

  • Materiali: PP
  • Madhësia: 25.5 * 38.5 * 44.5 cm
  • Pesha: 2 kg / 3 kg
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj