Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Dyshek Me Ajer

ë Dyshek tek me ajer
ëë Permasat : Gjatesi 191 cm ; Gjeresi 76 cm ; Lartesi 22 cm
ëëShume i rehatshem dhe pershtatet kudo

L 2,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:dyshek-me-ajer-2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Dyshek Me Ajer”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj