Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set 6 Thika Me Dorezë Druri

  • Set thikash i përsosur me cilësisë dhe dizajn te bukur.
  • Të përshtatshme për prerjen e mishit, perimeve, copëtimin dhe prerjen në feta të holla të ushqimeve të ndryshme.
  • Tehe i saj është mjaft i mprehtë dhe bishti prej druri, e bën atë jo të rrëshqitshme për dorën tuaj.

L 3,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Set thikash i përsosur me cilësisë dhe dizajn te bukur.
  • Të përshtatshme për prerjen e mishit, perimeve, copëtimin dhe prerjen në feta të holla të ushqimeve të ndryshme.
  • Tehe i saj është mjaft i mprehtë dhe bishti prej druri, e bën atë jo të rrëshqitshme për dorën tuaj.

 

Specifikat

  • Përfshihen 6 lloje thikash.
  • Mprehtësi afatgjatë
  • Lehtë për tu larë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj