Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tavolina Portative Për Fëmijë

 • Vjen me 4 dizanjo të ndryshme.
 • E duhur për të studiuar, për të luajtur, për të ngrënë
 • E përshtatshme për cdo ambjent.
 • Vendosni tabletin në hapsirën e posacme dhe shijoni filmat.
 • Tavolina është e përbërë prej materialit të drurit edhe metalit.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Tavolina portative për fëmijë.
 • Me figuren e Frozen dhe princeshat e Disney
 • Me figuren e Spiderman : 2 modele
 • Praktike mund të merret kudo, me palosje.
 • E përbërë nga dy këmbëza në forme W të cilat mund të palosen.

 

Specifikat

 • Përmasat: 60 x 40 x 28cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj