Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tavolinë portative

Tavolina portative, punoni në laptop por dhe mund të shijoni ushqimin e preferuar

Tavolina multifunksionale ideale për ju.

L 1,790

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Tavolinë portative

  • ëTavolina portative, punoni në laptop por dhe mund të shijoni ushqimin e preferuar
  • Tavolina multifunksionale ideale për ju.

Specifikat:

  • Mund të shikoni filmin e preferuar vendosni tabletin në hapsirën e posacme dhe shijoni, mund të punoni pa u shqetësuar në lapotop.
  • E përshtatshme për cdo ambjent si: në dhomat e gjumit ne kuzhinë, oborr etj..
  • Praktike mund të merret kudo, me palosje.
  • Përmasat: 60 x 40 x 26cm

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj