Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Rreth Për Ushtrime Për Zonën e Belit

 • Rreth Për Ushtrime Për Zonën e Belit
 • Fitnes në shtëpi.
 • I përshtatshëm për stërvitje në palestër, humbje peshe dhe ushtrime të tjera.
 • Ajo formon trupin tuaj në mënyrë të përkryer dhe ju sjell një jetë të shëndetshme.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Rreth Për Ushtrime Për Zonën e Belit

 • Fitnes në shtëpi.
 • I përshtatshëm për stërvitje në palestër, humbje peshe dhe ushtrime të tjera.
 • Ajo formon trupin tuaj në mënyrë të përkryer dhe ju sjell një jetë të shëndetshme.

Specifikat:

 • Për një trup sa më tërheqës.
 • Bordi i masazhit mund të masazhojë belin dhe barkun.
 • I përshtatshëm për stërvitje në palestër, humbje peshe.
 • Përdorimet: palestër në shtëpi, kopësht etj…
 • Rrethi është i thjeshtë për t’u ëmontuar dhe instaluar.
 • Do të tregojë numrin e ushtrimeve në ekranin LED.
 • Rrotullohet 360 gradë.
 • Materiali: Plastik PP
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj