Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Paisje Për Muskujt Abdominal

 • Paisje për muskujt abdominal
 • Mund të ushtroni muskujt e gjoksit dhe barkut.
 • Ushtroni forcë, në mënyrë që të mund të bëni shtytje në mënyrë më të efektshme.
 • Ideale për trup tërheqës.

L 4,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Paisje për muskujt abdominal
 • Fitnes në shtëpi
 • Mund të ushtroni muskujt e gjoksit dhe barkut.
 • Ushtroni forcë, në mënyrë që të mund të bëni shtytje në mënyrë më të efektshme.
 • Ideale për trup tërheqës.

Specifikat:

  • Mund të përdoret nga të dyja palet si nga meshkujt dhe femrat
  • Doreza ergonomike.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj