Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Heqës Parazitësh

  • Asnjë trajtim tjetër i morrave të kokës nuk është aq proaktiv dhe efektiv.
  • Një pajisje që duhet të jetë në shtëpinë e cdo familje!
  • Dhëmbët janë të rrumbullakosura për të kaluar pa probleme nëpër kokë.

L 1,990

Compare

Përshkrim

  • Kryen krehje të morrave të kokës.
  • Funksionon më mirë në flokë të thatë.
  • Filtrat e disponueshëm bllokojnë në mënyrë të sigurt morrat e kokës dhe vezët e tyre.
  • Përdoret për njerëz dhe kafshë.

Specifikat

  • Material Plastik
  • Ngjyra e bardhë me dritën blu
  • Markë VCOMB
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj