Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Vrasëse Elektrike Mushkonjash Në Formë Raket

 • Vrasëse elektrike mushkonjash në formë raket
 • Eshtë ideale për të vrarë mushkonjat apo insektet nga ambienti juaj.
 • I vret mushkonjat në mënyrë tejet efektive, si edhe është shumë ëe sigurt për njerëzit dhe kafshët shtëpiake.
 • Paisja vepron me energji elektrike dhe karikohet nëpërmjet një porte USB.
 • E lehtë për tëu mbajtur në dorë dhe ka një përdorim të thjeshtë.

L 1,790

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Vrasëse elektrike mushkonjash në formë rakete.
 • Ajo është e përbërë nga dritat Led të cilat i tërheqin më shumë mushkonjat apo insektet dhe kjo e bën më të lëhtë vrasjen e tyre.
 • Punon me bateri e cila mund të rikarikohet.
 • E përshtatshme për tëu përdorur në shtëpi, kampinge, hotele, restorante, etj.
 • Ajo përbëhet prej materialit të aluminit në rrjetë dhe plastikës ABS në tërësi.

Specifikat

 • Materiali: ABS i cilësisë se lartë
 • Përmasat: 210 mm x 510mm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj