Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Grirëse Manuale

  • Grirësia manuale e shpejtë dhe pa shpenzuar energji.
  • Praktike dhe e shpejtë.
  • Shumë funksionale për kuzhinën tuaj.

L 790

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Grirëse manuale.
  • Grirësja përmban thika prerëse prej inoxi ne formë zikzake.
  • Para grirjes, ushqimi duhet të pritet në copa (mundësisht shirita të gjata)

Specifikat

  • Thikat prerëse inox
  • Material plastik
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj