Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

X96 TV Box

Beni televizorin tuaj smart dhe shikoni te gjitha programet njesoj si ne smartphonin tuaj. Mjafton te lidhni pajisjen me internet dhe ju keni mundesi te eksploroni mijera programe dhe aplikacione.
ë Suporton Android 7.1
ë Frekuence deri ne 2 Ghz
ë Mund te shikoni video me kualitet 4K
ë Suporton shumicen e formateve foto dhe video
ë Permasat 17.8 x 11.7 x 5.6 cm

L 2,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:x96-tv-box

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “X96 TV Box”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj