Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kuti lodrash

E duhura për të mbledhur dhe ruajtur të gjitha lodrat e vogëlushëve tuaj.

Dizanj i bukur me rrota dhe doreze per ta shtyrë.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Kuti lodrash

  • E duhura për të mbledhur dhe ruajtur të gjitha lodrat e vogëlushëve tuaj.
  • Dizanj i bukur me rrota dhe doreze per ta shtyrë.

Specifikat:

  • Materiali: Plastike
  • Kapaciteti: 50 litra.
  • Përmasat:63ë40ë32cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj