Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Makine Lodër 4X4 Gesture

 • Makine Lodër 4X4 Gesture
 • Komandoni kete makine 4×4 me ane te dores ose telekomandes
 • Me drita dhe muzike per te argetuar sa me shume femijet tuaj
 • Rrotat levizin te pa varuara ( rrotullohet ne vend ose ecen anash ) ose 4×4

L 4,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:makine-loder

Përshkrim

 • Makine Lodër 4X4 Gesture
 • Komandoni kete makine 4×4 me ane te dores ose telekomandes
 • Me drita dhe muzike per te argetuar sa me shume femijet tuaj

 

Specifika:

 • Funksionon me karikim
 • Rrotat levizin te pa varuara ( rrotullohet ne vend ose ecen anash ) ose 4×4
 • Materiali Plastik + Gome
 • E pershtatshme per femije mbi 8+

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine Lodër 4X4 Gesture”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj