Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbrojtëse Sfungjeri

  • Mbani të sigurtë fëmijën tuaj!
  • Me mbrojtësen e sfungjerit parandaloni dëmtimet e kokës dhe gjurit nga cepat e mprehtë.
  • Instalim i thjeshtë për 1 min.

L 490

Compare

Përshkrim

  • Mbojtëse sfungjeri që mund ta vendosni në cdo cep.
  • Për skajet e mprehta në tavolina, rafte, karrige dhe mobilje që mund të shkaktojnë dëmtime te fëmijët.
  • Zgjidhja më e mirë është gjithmonë parandalimi!

 

Specifikat

  • Materiali: NBR
  • copë : 4
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj